Kdo je Chicco d'Oro

Káva Chicco d’Oro kombinuje švýcarskou kvalitu s italským přístupem ke kávě. I Vy máte nyní možnost vychutnat si tuto kvalitní praženou kávu.

Zajišťujeme distribuci po celé České republice jak pro domácnosti a kanceláře, tak i pro prodejce kávy a profesionální gastronomii. Dopřejte si lahodnou a vyváženou chuť naší kávy Chicco d’Oro.

Kde se praží Chicco d'Oro

Od roku 1949 se káva Chicco d’Oro praží ve švýcarském městě Balerna, v italské části Ticino, na samotné hranici s Itálií, v těsné blízkosti jezera Como. Italský přístup se zde nezapře.

The Office

With any of our templates you get 20+ components such as accordions, tabs, dropdowns, pricing tables, boxes, 400+ Entypo icons, and a ton more to get you going.

Hodnoty Chicco d'Oro

Zárukou značky Chicco d'Oro je vyvážená chuť a prvotřídní kvalita. Originální receptura a tradiční postup pražení. Švýcarská kvalita - Italská chuť

Služby

Chcete-li něco opravdu mimořádného, zde jste na správném místě.

Snažíme se každému najít nejvhodnější způsob přípravy kávy a ten navrhnout. Dbáme na osobní a přátelský přístup, protože víme, že kávu by si měl každý z nás opravdu vychutnat a proto do toho co děláme vkládáme naše srdce.

Read More
01
Pro kanceláře

Ut enim ad minima veniam, quis nostrum exercitationem ullam corporis suscipit laboriosam, nisi ut aliquid ex ea commodi.

02
Pro gastronomii

Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit voluptatem accusantium doloremque laudantium, totam rem aperiam.

03
Kávový catering

Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit voluptatem accusantium doloremque laudantium, totam rem aperiam.

Recent Work

Clients
Jorge Jense
Design Firm
Adam Tarrens
Clothing Brand
Bestreet
Clothing Brand
Element
Skateboard Co
Cantina
French Bistro
Macaw
iOS Application
Burlington Inc.
Development
Thanner & Co
Sports Brand